Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

Ümraniye Tadilat Ustası

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !

Ümraniye Tadilat Ustası
Son teknoloji ve yeni uygulamaları yakın bir şekilde takip eden Ümraniye tadilat firmamız, vermiş olduğu tadilat hizmetlerinde gerekli olan tüm aşamaları sizler için gerçekleştirmektedir.
Ümraniye tadilat olarak, vermiş olduğumuz hizmetlerde, işlemlerin projelendirme aşamasından, uygulama aşamasının bitişine kadar, gerekli olan tüm adımları profesyonel kadromuzla hayata geçirip, sizlere teslim ediyoruz.
Tadilat işlemleriniz için bizlere başvurduğunuz andan itibaren, sizler için gerekli olan tüm desteği sunmaktayız. Hangi konuda tadilat istediğinizi bizlere belirttikten sonra, ekip arkadaşlarımız tadilat yapılacak olan alanda gerekli keşif çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Ekip arkadaşlarımızın keşif çalışmalarının gerçekleştirilmesinin ardından, sizlere işlemleri güven çerçevesi içerisinde gerçekleşmesi için bir anlaşma yapıyoruz ve bu anlaşma tamamlandıktan sonra, tadilat ustası Ümraniye ekiplerimiz, istek ve beklentileriniz doğrultusunda işlemleri gerçekleştiriyor.
Tadilat işlemlerinden önce yapılması gereken keşif işlemleri sırasında, çizim yapılması gereken alanlarda ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Hiçbir eksik alan kalmamasına büyük bir özen gösterilmektedir.
Tadilat ustası ve onun belirlemiş olduğu uzman ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Bina ve daire tadilatları
  • Mağaza ve ofis tadilat ve dekorasyonları
  • Banyo tadilat ve dekorasyon işlemleri
  • Mutfak tadilat ve dekorasyonları
  • Boya badana işlemleri

5 farklı konuda, Ümraniye tadilat ustası ve ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmetler, son teknolojik ekipman ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul komple tadilat firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

Ümraniye Bina ve Daire Tadilat İşlemleri
Uzun yıllar boyunca sektör içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi size aktararak, Ümraniye ilçesinde bina ve daire tadilat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğumuz profesyonel ekip ve en yüksek kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde, tadilat ve dekorasyon sektörü içerisindeki en iyi firmalardan biriyiz.
Ümraniye tadilat olarak gerçekleştirdiğimiz daire ve binaların tadilat işlemleri, sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Binanızda veya dairenizde yaşanan yıpranma ve eskimeleri, sizleri konforlu hissettirecek ve modern bir görünüm elde edecek şekilde, dönüştürme işlemine tabi tutuyoruz.

Ümraniye tadilat ustası ve profesyonel ekiplerimiz, bina ve dairelerinizdeki tüm tesisatların yenilenmesini, banyo ve mutfakta yapılacak tadilatları da dahil ederek, boya ve badana işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

 

 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin