Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

Bizi Yakından Tanıyın

Kaliteli kentsel yaşam tarzları, daha güçlü topluluklar oluşturmak için çalışıyoruz.

Şirketimiz 90’lı yıllarda Tadilat Ustası ismi ile piyasaya giriş yapmış olup, anahtar teslim tadilat, komple tadilat, izolasyon, boya badana işçiliği, çevre düzenleme ve bina tadilatları alanında hizmet vermeye başlayarak günümüze kadar istikrarlı bir büyüme ile gelmeyi başarmıştır.

Ücretsiz Keşif

Senelerin bize vermiş olduğu bilgi ve birikim ile oturduğunuz dairelerin, yazlıklarınızın, villalarınınız ve ofisleriniz için tadilat hizmetinde 1.sınıf işçilikle kaliteli bir hizmet sağlayarak bizim için değerli olan siz müşterilerimize uygun tadilat fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Tadilat esnasında kullandığımız malzemelerimiz ve işçiliğimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi daime hedefledik ve bu plan çerçevesinde ilerliyoruz. Sizin yapılan işlerden memnun olmanız ve bize referans olmanız şirketimiz için çok önemlidir.

İstanbul’da tüm ilçelere aynı hizmeti sunarak baştan sona tadilat işleriniz de anahtar teslim tadilat ve komple tadilat dekorasyon firmaları arayan sizler eğer şuan bu yazımızı okuyorsanız işini hakkıyla yapan doğru sitede olduklarınız çok açık şekilde söyleyebiliriz. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz büyük küçük demeden tüm tadilat işlerine ücretsiz keşif hizmeti sunarak tercih edilen ihtiyaçlar doğrultusunda teklif vermekteyiz.

Tadilatçı ustası; uygun fiyat politikası, kaliteli işçilik ve garantili hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaya özen göstererek her zaman sizin yanınızda yer almaktadır.

Biz daha iyisini yapana kadar en iyi hizmet için İstanbul Tadilat ustası...

Kaliteli İşçilik. Dürüst Hizmet. Büyük Değer

Profesyonel ekibimiz pazarda üretkenliği ve maliyet etkinliğini artırmak için çalışır.

336

Yapılan İşler

321

Mutlu Müşteri

100

Tecrübe

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin