Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

Bahçeli Evlar Tadilat Ustası

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !

Bahçelievler'de müşterilerimizin taleplerine yönelik tadilat ve tamirat hizmetlerimizi sunuyoruz. Sektörde kaliteli malzemeler kullanarak sunduğumuz hizmetlerimiz %100 garantilidir.

Bahçelievler tadilat olarak müşterilerimizin taleplerine yönelik tadilat hizmeti sunuyoruz. Sektörde yüksek kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimizinmemnuniyetini benimsiyoruz. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz evleri ya da iş yerleri için yapılmasını istediği tadilat hakkında fikirlerini sunmaktadır. Bu alanda İstanbul'un en başarılı tadilat ustaları ile birlikte hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Öncelikle tadilat istediğiniz alan için yapılması gereken onarım hizmetlerimizden bahsediyoruz. Bu konuda aklınıza takılan en ufak şeyi ustalarımız ile paylaşmalısınız. Sizlerin memnuniyeti için en iyi olanaklarımızı sunuyoruz. Firmamızdan yapmasını istediğiniz tadilat hizmetleriniz için iletişim adreslerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızın yetkili eksperleri tadilatın yapılacağı alanı görerek fiyat değerlendirmesi yapmaktadır.
Firmamız ile tadilat işlemlerine karar verdiğinizde herşeyin daha iyi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Tadilat alanının eskisinden daha güzel olması için profesyonel ustalarımız ile hizmet sunuyoruz. Firmamız İstanbul da iş tecrübesine sahip başarılı bir tadilat firmasıdır. Uzman kadromuzda siz kıymetli müşterilerimize hizmet veren tüm personellerimiz alanında tecrübe sahibidir. Böylece Bahçelievler tadilat ustası firmamız ile tanıştıktan sonra tadilat sürecinin can sıkıcı olmadığını ve tam tersine keyifli anlar geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

İstanbul komple tadilat firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

İstanbul Bahçelievler'de Tadilat Ustası
İstanbul Bahçelievler tadilat ustası olarak komple tadilat, mağaza tadilatı, kartonpiyer, anahtar teslim tadilat işleri, mantolama, sıhhi tesisat, fayans seramik döşeme işleri, ev tadilatı, sıva ve boya işleri, iç cephe mantolama, ses yalıtımı, mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, banyo tasarımı ve banyo dolabı, asma tavan, bölme duvar, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı ve ofis tadilatı pek çok alanda hizmet sunuyoruz.
Tadilat süreci plan ve program dahilinde yürüttüğümüz için kısa sürede anahtar teslimi yapan öncü bir firmayız. Bu süreçte oluşacak hataları ve soruları pratik bir şekilde çözme kapasitesine sahip ustalarımıza güvenebilirsiniz. Tadilat ustası Bahçelievler de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en doğru ve ekonomik ücretlerde hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz ile eskisinden daha güzel yaşam alanları sunuyoruz.

 

 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin