Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

İstanbul Boya Ustası

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !
İstanbul boya ustası , Evinizi hem hijyen, hem de yenileme ve dekorasyon kapsamında belli zamanlarda boyatmanız gerekmektedir. Ancak badana ve boya işleri sanıldığı kadar basit olmayan, ustalık ve ince işçilik gerektiren işlerdir. Kimse duvarlarında dalgalı ve hoş olmayan tonsuzluk görüntüsü ile karşılaşmak istemez. Üstelik yapılacak işlemin kalitesi yalnızca ustanın el işçiliği ile ilgili değil, kullanılan teçhizat ile de ilişkilidir. İşte tam da bu noktada karşınıza çıkan firmamız, sizler için en profesyonel boya ustaları ile çalışmaktadır.

   

İstanbul boya ustasıİstanbul boya ustası dendiğinde akla ilk gelen firma olan bizler, hem teçhizat, hem de çalışan profili anlamında profesyonel bir firmayız. Boyanacak nokta bir oda ya da büyük bir bina olabilir. bizler aynı özen ve ustalıkla boyama işlemini gerçekleştirir ve sizlere en kısa sürede teslim ederiz

İstanbul boya banada ustası firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

Anahtar Teslim Boya Badana Hizmeti

Yeni bir yere taşınacağınız zaman boya ve badana işleri için güvenilir bir usta arıyorsanız hemen bizleri arayın. Çünkü bizler hem bütçenizi yormaz, hem de sizlere güvenilir, kaliteli hizmet sunarız. Üstelik bu işlem sırasında evinizde beklemenize gerek kalmaz. Dilerseniz tatile çıkabilir ya da zamanınızı keyifle değerlendirebilirsiniz. Güvenilir ustalarımız sizler için işi en kısada teslim edecektir.
 
Boyanacak noktada eşyaların bulunuyor olması pek çok kişiyi endişelendirir. Çünkü eşyalara bulaşan boyalar kolay kolay çıkmaz. Eğer sizlerin de bu tip endişeleri var ise bizimle iletişime geçin. Çünkü bizler titizlikle çalışır ve eşyalarınıza tek bir damla dahi boya gelmemesi için titizlikle hizmet veririz. Kullandığımız kaplama malzemeleri suya ve boyaya dayanıklı olduğu için kumaş yüzeyleri de kolaylıkla korumaktadır.
 

Boyama Teknolojisi İle Kaliteli Hizmet

Boya ve badana işleri artık eskisi gibi bir fırça ve kova ile yapılmıyor. Eğer hala bu tip hizmet veren bir nokta ile çalışıyorsanız sonucun hüsran olması içten bile değildir. Bizler son teknoloji boyacılık teknolojilerinden faydalanıyor ve sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Kullandığımız rulo fırça ve püskürtme cihazı gibi teçhizatlar sayesinde hem sizlere daha kısa sürede hizmet veriyor, hem de bu hizmetten memnun kalmanızı sağlıyoruz.
 
Tavan, duvar arası, köşe gibi noktaların boyanması zordur ve ince işçilik ister. Bu noktada devreye giren ustalarımız kullandıkları köşe fırçaları sayesinde sizlere sorunsuz hizmet sunmaya garanti veriyor. İstanbul boya ustası arayışınıza son verecek olan bizler, dış cephe ve bina boyama işlerinize de talibiz. Boyanacak nokta ne kadar büyük olursa olsun, tam zamanında teslimat için çalışır ve sizleri asla mağdur etmeyiz.
 

Başarılı ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Boyama işlemi sıradan kişilerin yapamayacağı kadar önem arz eden, incelik isteyen bir iştir. Bu işi yapacak olan ustaların bir dizi eğitim sürecinden geçmesi ve sertifika alması gerekmektedir. İstanbul boya ustası firması olan bizler, sertifika sahibi, eğitimli boya ustaları ile hizmet vermekteyiz. Renk seçiminden kullanılacak malzemenin özelliğine kadar her anlamda sizlere destek verecek olan ustalarımız, tertemiz ve rengarenk duvarlar için sizleri bekliyor.
 
Eğer boya yerine duvar kağıdı tercih edecekseniz doğru adrestesiniz. Çocuk ve bebek odaları, salonlar ya da oturma köşeleri için en uygun duvar kağıdı uygulamaları için bizlere başvurabilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması son derece titizlik gerektiren bir uygulamadır. Desenlerin ve renklerin tam hizalanması, duvar ile kağıt arasında hiç boşluk kalmaması gerekmektedir. Dilediğiniz renk ve desenle kullanacağımız duvar kağıtları ile sizlere muhteşem yaşam alanları oluşturmak için bekliyoruz. Sizler de hemen arayın ve en ekonomik fiyat tekliflerimiz ile tanışın.
 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin