Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

İstanbul Dekorasyon Firması

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !
İstanbul dekorasyon ustası , Dekorasyon hayatımızın her noktasında ihtiyaç duyduğumuz bir işlemdir. Kimi zaman yeni bir eve taşındığımızda, kimi zaman evimizde ya da işyerimizde değişiklik yapmak istediğimizde dekorasyon firmalarına ihtiyaç duyarız. Ancak dekorasyon işinde usta ve deneyimli bir ekip ile çalışmanın önemi büyüktür. Çünkü İstanbul dekorasyon ustası dekorasyon sırasında uygulanacak ustalık ve kullanılacak malzeme kalitesi ileriki dönemlerde sorun yaşamamak adına büyük önem taşır.

   

İstanbul dekorasyon ustası dendiğinde akla ilk gelen firma olan bizler, mutfak, banyo, salon, çocuk odası, yemek odası, ofis ve çalışma ortamı dekorasyonlarında öncüyüz. Kullanmakta olduğumuz malzemeler birinci sınıf olup yıllarca kullanıma uygundur. Özellikle de banyo dekorasyonunda banyo trendine uygun çalışıyor ve modern kullanım alanları oluşturuyoruz.

İstanbul komple tadilat firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

Cesur Renkler ve Kullanışlı Yaşam Alanları

Son dönemlerde banyo ve mutfaklarda siyah, mürdüm ve kırmızı gibi cesur renkler kullanılmaya başlandı. Ancak bu renkler bilinçsizce kullanmak istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle ev dekorasyonunda usta firmalar ile çalışmanın önemi büyüktür. Bizler ev ve ofis modasını akından takip eder, sizler için trende uygun, mükemmel yaşam alanları oluşturmaktayız.
 
Ofislerde kullanılacak renkleri enerji veren tonlarca olmalıdır. Aynı zamanda bu renkler işletmenin de imajını yansıtmalıdır. Banka, holding ve grup şirketleri için de hizmet veren firmamız, kısa sürede iş teslimatı konusuna öncüdür. Dekorasyon sırasında yaşam alanlarını daraltmamak da oldukça önemlidir. Özellikle de çalışma odaları, mutfaklar ve banyolar için alanın daraltılmaması son derece önemlidir. Bizler bu anlamda sizlere ekonomik ve üstün kalite hizmet vereceğimizin sözünü vermekteyiz.
 

Ada Mutfak Dekorasyon

Ada mutfaklar son yılların en trend kullanım alanlarındandır. Ada mutfaklar mutfak tezgahının mutfak ortasına monte edilmesi ile oluşturulan modern kullanım alanlarıdır. Ancak bu işlem yalnızca tezgahtan ibaret değildir. Ada mutfağın renk tonları ve aydınlatılması da son derece önemlidir. Bizler İstanbul dekorasyon firması olarak, mutfaklarınızın duvarlarından aydınlatılmasına kadar her noktası ile doğrudan ilgileniyoruz.
 
İstanbul dekorasyon ustası dendiğinde akla ilk gelen yapılanma olan firmamız, mutfaklarınız için en iyi mimari fikirleri sizlere sunuyor. Engin tecrübeye sahip ustalar ile çalışan firmamız sayesinde sizlerde trend ve rengarenk, modern mutfaklara sahip olabilirsiniz. Evinizde renk anlamında bir bütünlük yakalamak isterseniz hemen arayın ve bizlerden fiyat teklifi alın.
 

Ofis Dekorasyonunda İddialı Çizgiler

Ofisler çalışanların mutluluğu açısından büyük önem taşıyan çalışma ortamlarıdır. Ofislerin enerjik renklerle hazırlanmış, rahat ve huzurlu olması son derece önemlidir. Bunu sağlamak için duvar renklerinden kullanılacak aksesuarlara kadar her şeyin ustalıkla hazırlanması gerekir. İstanbul dekorasyon firmamız, banka, holding, bayii, restoran, otel, hastane ve daha pek çok kurumsal noktanın dekorasyonunu gerçekleştirmektedir. Kullandığımız renkleri işletmenin kurumsallığını yansıtacak şekilde, özenle seçiyoruz. Kullanmakta olduğumuz teknolojik teçhizatlar sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz yaşan alanları inşa etmekten mutluluk duyuyoruz.
 

En Modern Çocuk Odaları

Çocuk odaları çocuklarımızın en sık vakit geçirdiği alanlardır. Son yılların dekorasyon akımı olan montessori çocuk odaları, çocukların bilişsel ve motor gelişimini desteklemektedir. Bizler de trendleri yakından takip eden bir dekorasyon firması olarak sizlere bu anlamda hizmet veriyoruz. Seçeceğimiz renkler ve kullanacağımız dekoratif ürünler sayesinde çocuklarınızın vakit geçirmekten mutluluk duyacağı ortamlar hazırlıyoruz, kısa sürede tarafınıza teslim ediyoruz. Eğer yeni ev dekorasyonu konusunda yardıma ihtiyacınız bulunuyor ise doğru adrestesiniz. Anahtar teslim hizmet veren firmamız, siz evinize ya da ofisinize geçmeden her şeyi hazırlıyoruz. Duvar, aydınlatma, yenileme gibi işlemleri konusunda uzman olan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat teklifleri il sizlere hizmet veriyor.
 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin