Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

İstanbul Tadilat Ustası

23.01.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !
Tadilat hayatımızın her noktasında ihtiyaç duyduğumuz bir işlemdir. Evimizi yenilemek istediğimizde, yeni bir eve taşındığımızda ya da olası bir aksilik durumunda tadilat ilk aranılan işlemdir. Ancak, özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlerde tadilat oldukça masraflı bir işlem olarak görülür. Oysa bizler, her türlü ev ve ofis tadilatı için sizlere en uygun fiyat teklifleri ile geliyoruz. Çünkü uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile birlikte önceliğimiz ve ilkemiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

 

Su baskınları, yeni bir ev ya da ofise taşınma durumu, ev ya da ofislerinizde oda birleşimi gibi ustalık gerektiren önemli tadilat işlerinizi ustalıkla yapıyoruz. Üstelik birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzeme garantisi ile. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmektir. Hızlıca aksiyon alan ekibimiz, günler sürmesi beklenen en önemli tadilat işlerinizi dahi aynı gün teslim etmeye hazırdır. Üstelik en ekonomik fiyat skalasına sahip olduğumuz konusunda da iddialıyız.

İstanbul tadilat firmaları, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

Banyo ve Mutfak Tadilatı Firmaları

Banyo ve mutfak tadilatı en sık ihtiyaç duyulan işlemlerdir. Banyonuzu ya da mutfağınızı yenilemek isteyebilir ya da su sızıntısı gibi istenmeyen durumlara çözüm arıyor olabilirsiniz. Bu tip durumlarda sizlere cep yakan fahiş fiyatlar sunan firmalara iş teslim etmek zorunda değilsiniz. Deneyimli ekibimiz, özellikle de su sızıntısı gibi kırma ve dökme işleminin yoğun yapıldığı tadilat işlemlerinde ustadır. Kırma ve dökmeye gerek kalmaksızın, kameralı ve akustik cihazlarımız ile sızıntıyı tespit eder, aynı gün içinde onarırız.
 
İstanbul tadilat firması olarak, mutfaklarınızı ev modasına uygun hale getiriyoruz. Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu mutfaklar bu yılın en gözde dekorasyonlarından biridir. Bu tip cesur ve modern mutfaklara sahip olmak sandığınızdan daha basit ve ucuz. Emen arayın ve sizler için hazırladığımız dekorasyon fikirleri ile tanışın. Üstelik bizler bu işlemler sırasında kırma ve dökme gibi durumlara başvurmuyoruz. Böylelikle sizlere çok daha kısa sürede teslimat sağlıyoruz. Ustalarımız sizler için harika tadilat ve dekorasyon önerileri ile sizleri mutlu etmeyi bekliyor.
 

Hızlı ve Usta Dokunuşlar

Usta ekibimizle birlikte sizler için verdiğimiz bazı hizmetler şöyledir;
 • Parke ve fayans değişimi,
 • Mutfak ve banyo yenileme,
 • Mutfak dolabı tasarım ve onarımı,
 • Su sızıntısı tespiti ve onarımı,
 • Cam ve kapı tadilatı,
 • Su baskını sonrası yenileme,
 • Oda birleştirme ya da ayırma,
 • Çatı tadilatı,
 • Ofis yenileme,
 • Bu ve bunun gibi tadilat işleriniz için hizmetinizdeyiz. Sizler de bu ve benzeri tadilat işlemlerine ihtiyaç duyuyorsanız arayın ve sizler için ekspertiz çalışması yapalım.
   

  Tadilat ve Tesisat İşleri

  Özelikle eski yapılarda tesisat sorunları çok sık rastlanmaktadır. Eskiyen tesisat sistemi zamanla su sızıntılarına, tıkanıklığa ve kokuya sebep olur. Tesisat tadilatı dendiğinde genellikle günler süren operasyonlardan ve fahiş fiyatlardan söz edilir. Oysa bizler deneyimli ve usta kadromuz ile tesisat işlerinizde dahi günübirlik hizmet teslimi sağlıyoruz. Birden fazla usta desteği ve son teknolojik teçhizatımız ile kısa sürede teslimat sağlıyoruz. Dilerseniz anahtar teslim hizmet alabilir ve sizler evinize, işyerinize döndüğünüzde sorunun tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz.
   
  Taşınma işlemi de beraberinde bir takım tadilat ve onarım işlemi getirir. Bunun için günlerce beklemenize gerek bulunmuyor. Yeni evinize ya da ofisinize hemen taşınmak için bizleri arayabilirsiniz. Oda birleştirme ya da ayırma, ada mutfak, mutfak dolabı onarımız, banyo ve tuvalet yenileme, parke değişimi ve benzeri tüm tadilat işlemleri için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
  Son Yazılar
  30Ocak

  Tadilat Bizim İşimiz

  02Şubat

  Tadilat Bizim İşimiz

  05Şubat

  Tadilat Bizim İşimiz

  İletişim Bilgileri
  Addres :
  Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
  Telefon :
  0 543 606 00 60
  Email :
  info@tadilatciustasi.com
  Fiyat Teklifi

  Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

  İletişim Formu

  Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin