Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

Kartal Tadilat Ustası

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !

Kartal Tadilat Ustası
Kartal’da yıllardır kurumsal bir firma olarak tadilat hizmetleri sunuyoruz. Eviniz, iş yeriniz ve ofisiniz için tüm tadilat hizmetleri için Kartal tadilat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Kartal tadilat, müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen bir firmadır. Kurulduğu yıldan bu yana kurumsal bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Tadilat işlemleri uzman ustalar tarafından yapılmalıdır. Seramik, su kaçağı tespiti, elektrik, su tesisatı, tıkalı boru hattı açma, kombi tamiri, petek temizleme, dekorasyon, tamirat ve tadilat hizmeti veren geniş kapsamlı bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel tadilat ustalarımız ile hizmet sunuyoruz.
İstanbul genelinde tadilat hizmeti veren firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Uzman ustalarımız ile kısa sürede oluşan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Tüm evinizi, iş yerinizi ve ofisinizi baştan aşağı yeniliyoruz. Sektörde en kısa süre de tadilat işlemlerini gerçekleştiren lider bir firmayız. Tadilat, kimi zaman gerekli kimi zaman da değişim isteyen kişilerin tercihidir. Kartal tadilat ustası firmamız siz değerli müşterilerine kusursuz tadilat hizmeti garantisini sunuyor.

İstanbul komple tadilat firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası

İstanbul Tadilat Hizmetleri
Tadilat ustası seçerken işinde tecrübeli olması önemli bir unsurdur. Günümüzde pek çok iş tecrübesi bulunmayan, müşteri memnuniyetini önemsemeyen ve işine hakim olmadan hizmet veren ustalar bulunmaktadır. Bu durumda müşteriyi mağdur eden bir faktördür. Fakat sektörde yılların vermiş olduğu iş tecrübesine sahip, uzman ve eğitimli tadilat ustalarımız ile hizmet sunuyoruz. Tadilat hizmetlerimiz evin ya da iş yerinin büyüklüğüne göre değişken bir süreçtir. Eğer tek bir alanın tadilatı olacak ise 15-20 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat tüm evin tadilatını istiyorsanız 1 ayı bulabilir. Bu konuda daha net bilgi için Kartal tadilat ustasıfirmamızı arayabilirsiniz.
Tadilat fiyatları alacağınız hizmete göre değişmektedir. Ev tadilatı geniş kapsamlı bir iş olduğu için yüklü miktarda tutmaktadır. Fakat firmamız İstanbul’da en uygun ücretlerde hizmet veren tek firmadır. Özellikle banyo ve mutfak tadilatları için en sık tercih edilen tadilat firmasıyız. Tadilat hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi almak için dilediğiniz zaman tadilat ustası Kartal firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

 

 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin