Top
Servis :
0 543 606 00 60
Çalışma Saatleri :
Pzrt. - Cmrt. 08:00 - 20:00

Tuzla Tadilat Ustası

08.02.2021
Yaparsa Tadilatçı Ustası Yapar !

Tuzla Tadilat Ustası
Tuzla tadilat firması olarak, işinin ehli tadilat ustamız ve onun seçmiş olduğu seçkin ekip arkadaşlarımız sayesinde, sizlere en kaliteli ve güvenilir tadilat hizmetlerini sunmaktayız.
Tuzla tadilat olarak, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak yapılacak keşif çalışmalarının ardından, üstün kalite, güvenilir hizmet ve sizleri memnun edecek çalışma şeklimizle, ihtiyacınız olan tüm tadilat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.
Tuzla tadilat firması olarak, tadilat alanına giren her türlü işlemi gerçekleştirmekteyiz. Okul ve ev tadilatları, iş merkezleri, ticari amaçlı kullanılan depolar, konaklama alanları, iş merkezleri, fabrika ve işyeri binası gibi pek çok alanı, tadilat ve bakım işlemlerinden geçirmekteyiz.
Gerçekleştirmekte olduğumuz tüm tadilat ve bakım, onarım işlemlerinde, sektörümüze uygun olacak son teknolojik ürünleri, malzemeleri ve ekipmanları kullanmaktayız. Bunu yapmamızın ana nedeni, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir çalışma prensibi belirlememizdir. Tuzla tadilat ustası ve ekiplerimizle, en kaliteli ve güvenilir tadilat işlemleri için hizmetinizdeyiz.

İstanbul komple tadilat firmamız, şehrin her noktasına hizmet vermektedir. Üstelik en kaliteli malzeme ve en profesyonel usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Tadilatçı Ustası
 

Tuzla Tadilat Olarak Sağlamış Olduğumuz Hizmetler
Tuzla tadilat olarak, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlerin istek ve arzuları doğrultusunda tüm müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerimizin hepsi şu şekildedir:

  • Ferforje uygulamaları ve zemin kaplama işlemleri
  • Mineflo ile zemin kaplama, çatı yükseltme ve kaldırma işlemleri
  • İşyeri ve fabrika tadilat hizmetleri
  • Bina güçlendirme ve bölme duvar hizmetleri
  • Binaların komple tadilatları
  • Alüminyum malzemeden üretilen küpeşte korkuluk
  • Ev tadilatı ve binaların iç ve dış bölümlerinin mantolanması

Bu 7 farklı alanda gerekli olan tüm hizmetleri, son teknoloji ekipman ve kaliteli malzemelerin kullanımıyla, Tuzla tadilat ustası ve ekip arkadaşlarımız aracılığıyla sizlere sunmaktayız.
Ev Tadilatı Hizmetlerimiz
Tuzla tadilat olarak sizlere sunmakta olduğumuz en önemli hizmetlerden biri, ev tadilatlarıdır. Ev tadilat işlemlerinde, evinizin belli bir alanını tadilat ettirmek isteyebileceğiniz gibi, komple bir şekilde de tadilat işlemine sokabilirsiniz.
Sizlerin istek ve beklentilerinize göre, çalışma arkadaşlarımız gerekli olan keşif işlemlerini gerçekleştirecek ve sizlerle yapacağımız anlaşma neticesinde, tadilat ustası Tuzla ekiplerimiz gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirecektir. Böylelikle, memnuniyetiniz en üst düzeyde olacak şekilde, bizlerden hizmet almış olacaksınız.

 

 
Son Yazılar
30Ocak

Tadilat Bizim İşimiz

02Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

05Şubat

Tadilat Bizim İşimiz

İletişim Bilgileri
Addres :
Çırpıcı Mahallesi 2.Taşocağı Sokak No:57/1 Zeytinburnu - İstanbul
Telefon :
0 543 606 00 60
Email :
info@tadilatciustasi.com
Fiyat Teklifi

Uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için hemen teklif isteyin.

İletişim Formu

Bizimle her zaman iletişime geçmekten çekinmeyin